сабота, 1. октомври 2022. Вести денес: 0
home Познати

ФОТО: Ванда повторно провоцира, се сликаше и „заборави“ на огледалото

ФОТО: Ванда повторно провоцира, се сликаше и „заборави“ на огледалото

Сопругата на Мауро Икарди повторно на Инстаграм објави фотографии кои се коментирани, Ванда се сликаше а во позадина огледалото откри секси детал.

Како и обично, Ванда знае да предизвика внимание со фотографии кои откриваат детали од нејзиното тело, така беше и сега …

Најнови вести

Коронавирус