среда, 4. август 2021. Вести денес: 86
home Познати

ФОТО: Ванда Нара се соблече за Икарди во новата куќа во Париз

ФОТО: Ванда Нара се соблече за Икарди во новата куќа во Париз

Сопругата на Мауро Икарди, Ванда Нара која воедно е и негов менаџер, се пофали со новата огромна куќа во Париз каде луксузот доминира.

Во состав на куќата е и големиот базен, Ванда не чекаше многу да се покаже во ново секси издание, среќна е со Икарди.

 

View this post on Instagram

 

Feliz día @mauroicardi ❤️?

A post shared by Wanda nara (@wanda_icardi) on

Коронавирус