петок, 24. јуни 2022. Вести денес: 0
home Познати

ФОТО: Ванда и одговори на Георгина: Јас сум подобра домаќинка

ФОТО: Ванда и одговори на Георгина: Јас сум подобра домаќинка

Девојката на Кристијано Роналдо, Георгина Родригез предизвика големо внимание со фотографијата на Инстаграм како пружа алишта.

Сопругата на Мауро Икарди, Ванда Нара не остана „покуса“, на Инстанграм обајви фотографија од тортата која ја подготви за семејството.

Секако не станува збор за никаква трка меѓу двете дами, но фановите на социјалните мрежи имаат можност да коментираат за двете домаќинки.

Коронавирус