вторник, 19. октомври 2021. Вести денес: 0
home Познати

ФОТО: Ванда ги „полуде“ Англичаните, одморот на Ибица комплетно на насловните страни

ФОТО: Ванда ги „полуде“ Англичаните, одморот на Ибица комплетно на насловните страни

Ванда Нара и Мауро Икарди беа на одмор на Ибица, комплетно со семејството, привлекоа внимание со оглед на фактот дека сопругата на Аргентинецот секогаш е провокативно облечена.

Англичаните полудеа по Ванда Нара, таа е на насловните страни, јахтата на Ибица беше „разголена“ со фотографии од атрактивната сопруга на Икарди.

Најнови вести

Локални избори 2021