четврток, 6. мај 2021. Вести денес: 197
home Познати

ФОТО: Ванда ги почести фановите со нова жешка фотографија – клекна на подот и позираше

ФОТО: Ванда ги почести фановите со нова жешка фотографија – клекна на подот и позираше

Ванда Икарди често објавува фотографии на својот профил на Инстаграм кои откриваат премногу, а нејзината неодамнешна објава не се разликува.

Сопругата на фудбалерот на ПСЖ, Мауро Икарди објави фотографија во беж боја долна облека и патики.

Клекната на подот таа направи селфи во огледало а коментари само се редеа, погледнете:

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Wanda nara (@wanda_icardi)

Најнови вести

Коронавирус