понеделник, 28. ноември 2022. Вести денес: 167
home Познати

ФОТО: Ваква ја немаме видено – Викторија Лоба само во бањарка и без грам шминка

ФОТО: Ваква ја немаме видено – Викторија Лоба само во бањарка и без грам шминка

Македонската пејачка Викторија Лоба навикнати сме постојано да ја гледаме средена од глава до пети. Овој пат, таа одлучи да изненади и на својот Инсаграм профил објави сосема поразлична фотографија.

Без ниту малку шминка и во бањарка, Лоба во сосема природно издание каква што ја немаме видено.

I’ve just started to realize something what’s gonna make me stronger ?

A post shared by L О B А ♥️ (@victorialoba) on

Најнови вести

Коронавирус