четврток, 8. јуни 2023. Вести денес: 1
home Познати

ФОТО: Вака пејачката Пријовиќ го прикрива бремениот стомак, но фановите се загрижија поради еден детаљ кој не смее никако да го повтори

ФОТО: Вака пејачката Пријовиќ го прикрива бремениот стомак, но фановите се загрижија поради еден детаљ кој не смее никако да го повтори

Пејачката Александра Пријовиќ  само два месеци откако стапи во брак објави дека со својот сопруг Филип го очекуваат нивното прво бебе.

Додека медиумите шпекулираат дека пејачката е во третиот месец од бременоста, таа мудро си молчи.

Но, откако Пријовиќ објави фотографија на својот Инстаграм профил прикривајќи го стомакот фановите ја преплавија со позитивни коментари, но и некои загрижувачки поради тоа што таа седи на земја.

-Бремена си уште поубава, се дел од многуте коментари, погледнете.

Last night??

A post shared by Aleksandra Zivojinovic (@aleksandra__official) on

Најнови вести