понеделник, 28. ноември 2022. Вести денес: 162
home Познати

ФОТО: Вака изгледал Ѕверка од „Сексот и градот“ во младоста

ФОТО: Вака изгледал Ѕверка од „Сексот и градот“ во младоста

Улогата на популарниот Ѕверка во серијата „Сексот и градот“, на актерот Крис Нот му донесе огромна популарност.

Во серијата тој беше на Сара Џесика Паркер, а жените ширум светот полудеа по црнокосиот заводник.

Сепак на фотографијата од младоста тој воопштво не личи на заводникот од серијата.

Неговите следбеници на социјалните мрежи не можеа да поверуваат дека личноста на сликата е Ѕверка кој сите добро го знаат.

Најнови вести

Коронавирус