понеделник, 19. август 2019. Вести денес: 8
home Познати

ФОТО: Вака Аделина Тахири се прости од Адеа Шабани

ФОТО: Вака Аделина Тахири се прости од Адеа Шабани

Откако се обелодени веста дека Адеа Шабани е пронајдена мртва во гроб во Калифорнија, од неа се прости познатата пејачка Аделина Тахири.

Таа со фотографија кажа последно збогум на Инстаграм.