четврток, 9. декември 2021. Вести денес: 25
home Познати

ФОТО: Убавата Скарлет Јохансон ги истакна облините

ФОТО: Убавата Скарлет Јохансон ги истакна облините

Актерката Скарлет Јохансон деновиве е активна во промоцијата на својот нов филм „Marriage Story“.

Убавата актерка се прошета на црвениот тепих во комбинација која остана без здив, а со која таа ја истакна својата фигура.

Згодната русокоса која благодарение на заработката од 56 милиони долари е прогласена од Форбс за најдобро платена актерка, додека го промовира својот нов филм, не заборава да ги истакне адутите и да предизвика воодушевување во ново секси издание.

Коронавирус