понеделник, 23. мај 2022. Вести денес: 9
home Познати

ФОТО: Убавата пејачка ја покори Европа и заведуваше со прекрасната коса, промената која ја направи е шокантна

Сите зборуваа и за нејзината прекрасна многу долга коса, а тој имиџ го негуваше до неодамна кога одлучи да направи драстична промена.
ФОТО: Убавата пејачка ја покори Европа и заведуваше со прекрасната коса, промената која ја направи е шокантна

На Евровизија во 2012-та година, Европа ја падна на колена убавата Лорин која со песната „Еуфорија“. Дури ни 6 години по триумфот во Баку, сите го помнат впечатливиот настап на атрактивната Швеѓанка.

34-годишната Лорин во медиумите беше претставена како една од пејачките со најмоќен вокал во Европа. Сите зборуваа и за нејзината прекрасна многу долга коса, а тој имиџ го негуваше до неодамна кога одлучи да направи драстична промена.

За овој потег треба храброст. Таа не ја скрати својата коса, туку одлучи да ја избричи главата.

Лорин е ќелава , но фановите се едногласни, дека изгледа прекрасно.

Коронавирус