петок, 24. септември 2021. Вести денес: 129
home Познати

ФОТО: Турција гори, Карлеуша од таму „го пали“ Инстаграм – пејачката повторно провоцира

ФОТО: Турција гори, Карлеуша од таму „го пали“ Инстаграм – пејачката повторно провоцира

Јелена Карлеуша одмора во Турција, а на социјалните мрежи често објавува фотографии со кои неретко провоцира.

По провокативните изданија во танга, српската пејачка овој пат одлучи да ги почести обожавателите со нови жешки фотографии.

Црвеното бикини не сокри многу, но затоа ги истакна нејзините бујни облини, големи гради и тен.

Коронавирус