петок, 22. октомври 2021. Вести денес: 138
home Познати

ФОТО: Трудничкиот стомак на Меган Маркл се повеќе се гледа

ФОТО: Трудничкиот стомак на Меган Маркл се повеќе се гледа

Пред неколку недели на социјалните мрежи се појави шпекулација дека војвотката Меган Маркл не е бремена, туку нивното бебе го носи сурогат мајка, а кралството ја прикрива ситуацијата.

Сепак, новонастанатите фотографии покажуваат дека таквите вести беа само измислици, а трудничкиот стомак на Меган е се поголем.

Имено, принцот Хари и Меган Маркл на еден прием се дружеа со членовите на групата „Тејк дет“, а на музичарите им беше драго да го запознаат новиот челн на кралското семејство.

Гери Барлоу откри да и открие една тјана за нејзиниот сопруг која таа досега не ја знаеше. Пејачот и кажа дека Хари е на еден од нивните албуми. Војвотката само се насмеала пристојно, а Барлоу сфати дека не му верува.

„Да, навистина снимавме со него“, и кажа, а потоа и Хари ја потврдил приказната. Она што беше исто така за внимание е стомакот на Меган кој сега многу повеќе се познава.

Вистина.мк

Најнови вести

Локални избори 2021