вторник, 22. јуни 2021. Вести денес: 115
home Познати

ФОТО: Трансформација, Софија Милошевиќ веќе не е русокоса

ФОТО: Трансформација, Софија Милошевиќ веќе не е русокоса

Манекенката Софија Милошевиќ има изјавено дека е подложна на промени, но дека со косата никогаш не би експериментирала.

Меѓутоа, очигледно одлучила да му верува на фризерот и да ја промени бојата на косата.

Софија која беше препознатлива и по долгата руса коса, сега го смени имиџот и на обои косата во кафено.

-Нова боја на косата, напиша невенчаната сопруга на фудбалерот Лука Јовиќ на фотографијата која ја објави на Инстаграм.

 

ЕУРО 2020

Македонија