четврток, 16. јули 2020. Вести денес: 147
home Познати

ФОТО: Топ моделот Катарина Ивановска позираше топлес на плажа во Грција

ФОТО: Топ моделот Катарина Ивановска позираше топлес на плажа во Грција

Македонскиот топ-модел Катарина Ивановска деновиве е на одмор во Грција, каде со најблиските ги прослави велигденските празници.

Таа на Инстаграм објави топлес фотографија на една од плажите на островот Лефкада.

Како и секогаш Катерина изгледа безпрекорно.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Katarina ivanovska (@katarina_ivanovska) on

Парламентарни избори 2020