сабота, 23. јануари 2021. Вести денес: 10
home Познати

(ФОТО) Тони Михајловски прв пат со мајка му на Фејсбук

(ФОТО) Тони Михајловски прв пат со мајка му на Фејсбук

Актерот Тони Михајловски објави фотографија од неговата мајка Благородна, која вчера славеше именден, Благовец.

„На мојата мајка Благородна именден. Нека ти е вечно името Мајко“ – напиша Тони. По ова следеа и честитки за именденот од неговите прјатели.

Коронавирус