недела, 24. октомври 2021. Вести денес: 0
home Живот и стил

ФОТО: Том Харди повторно е во форма! Стил за копирање

ФОТО: Том Харди повторно е во форма! Стил за копирање

Конечно можеме да го видиме оној стариот Том Харди. Тој повеќе месеци беше со избричена глава поради улогата како Ал Капоне. Сепак, тој сега конечно се врати на неговиот препознатлив изглед. На интернет успеавме да пронајдеме фотографии од него со неговата поубава половина на премиерата на филмот “Swimmimg with Men”.

Том феноменално го носи својот неформален и кежуал стил.

Извор: friday.mk

Локални избори 2021