среда, 19. јануари 2022. Вести денес: 0
home Познати

ФОТО: Тој е миленик кај жените, еве како изгледа Освалдо Риос од „Касандра“ во седмата деценија од животот

ФОТО: Тој е миленик кај жените, еве како изгледа Освалдо Риос од „Касандра“ во седмата деценија од животот

Актерот Освалдо Риос (61) кој се прослави со улогата на Игнасио во серијата „Касандра“ отсекогаш беше миленик кај жените поради својот изглед.

Тој е на почеток на седмата деценија од животот, но актерот и денеска изгледа одлично. Неговото тело се уште ги воодушевува жените.

Голем дел од женската популација под неговите фотографии на Инстаграм коментира дека тој изгледа барем 20 години помладо.

Коронавирус