петок, 22. октомври 2021. Вести денес: 171
Во живо

ВО ЖИВО: Мини митинг на ВМРО-ДПМНЕ во Демир Хисар

home Познати

ФОТО: Тој е 18 години помлад од неа, но Памела го засенува секаде

ФОТО: Тој е 18 години помлад од неа, но Памела го засенува секаде

Најпознатата и најзгодна „Чуварка на плажа“, Памела Андерсон е меѓу најпосакуваните жени во светот.

Таа сега има 18 години помладо момче.

Памела го запознала Адил Рами кој постојано го бодри од трибините, а кога таа ќе се појави веќе никој не гледа на теренот.

Локални избори 2021