петок, 30. септември 2022. Вести денес: 175
home Познати

ФОТО: Тетоважата на Џенифер Анистон е вистинска енигма, овожавателите имаат повеќе теории

ФОТО: Тетоважата на Џенифер Анистон е вистинска енигма, овожавателите имаат повеќе теории

Тетоважата која позната холивудската актерка, Џенифер Анистон ја има на зглобот на левата рака, има сентиментално значење и е многу духовна.

Едноставната и необична тетоважа која ја има го привлече вниманието додека во живо разговараше со нејзината пријателка и колешка, Лиса Кудроу.

Иако многумина мислеа дека тетоважата „11 11“ е поврзана со роденденот на актерката или пак со смртта на нејзниното куче Норман кој починал во 2011 година, сепак најверојатно истата има врска со нејзината долгогодишна пријателка Бандевалд со која другаруваат 37 години.

За неа Анистон изјавила дека е нејзината близначка од друга мајка.

Најнови вести

Коронавирус