петок, 14. мај 2021. Вести денес: 66
Во живо

СЛЕДЕТЕ ВО ЖИВО: Мицкоски во посета на општина Битола

home Познати

ФОТО: Тесен фустан, големи гради, Карлеуша со нова провокативна сесија

ФОТО: Тесен фустан, големи гради, Карлеуша со нова провокативна сесија

Познатата пејачка Јелена Карлеуша повторно ги почести своите обожаватели со ново секси издание. Имено, Ј. К. облекла тесен бел фустан, кој само и ги оцрта нејзините огромни гради.

 

View this post on Instagram

 

?

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

Најнови вести

Коронавирус