петок, 18. септември 2020. Вести денес: 141
home Познати

ФОТО: Теа Таировиќ со нова провокација на социјалните мрежи

ФОТО: Теа Таировиќ со нова провокација на социјалните мрежи

Пејачката Теа Таировиќ откако зачекори на сцената на „Гранд“ продукција како дел од „Ѕвездите на Гранд“, се смета за една од најатрактивните женски пејачки во Србија, а нејзиниот задник честопати ги добива епитетите за најдобар.

Пејачката се расоблече во костим за капење, ја покажа својата позадина и ги фрли мажите во транс со своето секси тело.

Ова беше проследено со лавина на лајкови и коментари на социјалните мрежи.

– Ми се допаѓаат луѓето што озборуваат зад грб… Токму таму припаѓаат… Зад мојот грб – порача атрактивната пејачка со фотографија.

„Убав задник“, Совршена си“, „Убава“ – беа само неколку од многуте коментари на Инстаграм, а повеќето се однесуваа на нејзината бујна задница.

Најнови вести

Коронавирус