среда, 23. септември 2020. Вести денес: 0
home Познати

ФОТО: Теа Tаировиќ позгодна е и од Карлеуша, жените сонуваат за ваква позадина

ФОТО: Теа Tаировиќ позгодна е и од Карлеуша, жените сонуваат за ваква позадина

Пејачката Теа Таировиќ откако зачекори на сцената на „Гранд“ продукција како дел од „Ѕвездите на Гранд“, се смета за една од најатрактивните женски пејачки во Србија, а нејзиниот задник честопати ги добива епитетите за најдобар.

Пејачката се расоблече во костим за капење, ја покажа својата позадина и ги фрли мажите во транс со своето секси тело.

Ова беше проследено со лавина на лајкови и коментари на социјалните мрежи.

– Ми се допаѓаат луѓето што озборуваат зад грб… Токму таму припаѓаат… Зад мојот грб – порача атрактивната пејачка со фотографија.

Коронавирус