петок, 29. јули 2022. Вести денес: 10
home Познати

ФОТО: Тања Савиќ непрепознатлива- нема веќе црна коса по која сите ја знаеја

ФОТО: Тања Савиќ непрепознатлива- нема веќе црна коса по која сите ја знаеја

Пеачката Тања Савиќ од почетокот на својата кариера не експериментираше многу со својот изглед.

Таа е препознатлива по својата црна коса, меѓутоа пеачката на социјалните мрежи покажа каква промена направила.

-Драги мои, сакам да ја најавам долго очекуваната песна. Доаѓа песна која ќе го растопи и најтврдото срце. Спотот само што не е завршен, до тогаш уживајте во фотографиите. Очекувајте нешто сосема поинакво од она што до сега сум го работела, порача Тања.

Нејзините фанови се воодушевени од новиот изглед.

Коронавирус