понеделник, 3. октомври 2022. Вести денес: 140
home Познати

ФОТО: Тангата на Александра Пријовиќ на новогодишната ноќ е хит во српските медиуми

ФОТО: Тангата на Александра Пријовиќ на новогодишната ноќ е хит во српските медиуми

Александра Пријовиќ го покажа голиот задник на новогодишниот настап во Белград.

Згодната пејачка „жареше и палеше“ на новогодишната ноќ како со својот глас и енергија, така и со разголеното тело. Таа облече провиден комбинезон под кој се гледаше нејзината танга.

Нејзе воопшто не и беше непријатно поради тоа, а публиката беше и повеќе од задоволна. Не знаеме што нејзиното момче Филип Живојиновиќ рекло за ова иzдание, но сигурно не му било сеедно.

Најнови вести

Коронавирус