среда, 22. мај 2019. Вести денес: 110
home Познати

ФОТО: Тамара во мрежест проѕирен фустан го покажа трудничкото стомаче

ФОТО: Тамара во мрежест проѕирен фустан го покажа трудничкото стомаче

Македонската пејачка Тамара Тодевска го очекува своето второ дете, за кое заедно со сопругот открија дека е момче и ќе се вика Дарен.

Тамара јавно на социјалните мрежи откри дека заминува на боледување и на фановите им најави средба следната година.

Пејачката одличи да изненади со секси фотографија со која покажа дека и трудниците умеат да бидат и тоа како заводливи.

Погледнете:

 

View this post on Instagram

 

30 weeks pregnant… 75% Complete ❤️🤰🏼🔜👼🏻

A post shared by Tamara Todevska (@tamaratodevska) on