четврток, 16. септември 2021. Вести денес: 47
Во живо

Изјава на Христијан Мицкоски по посетата на семејство погодено од несреќата во Тетово

home Познати

ФОТО: Тамара Тодевска објави прва фотографија со синчето родено пред неколку часа

ФОТО: Тамара Тодевска објави прва фотографија со синчето родено пред неколку часа

Нашата позната македонска пејачка Тамара Тодевска денеска стана мајка по втор пат.

Како што објави самата пејачка на социјалните мрежи таа на свет го донела синот Дарен, а на нејзината ќеркичка Хана и родила братче.

Пејачката објави и фотографија од новороденчето, погледнете:

 

View this post on Instagram

 

Welcome #babydaren … ???

A post shared by Tamara Todevska (@tamaratodevska) on

Најнови вести

Коронавирус