четврток, 21. јануари 2021. Вести денес: 119
home Познати

ФОТО: Тамара со семејството на заслужен одмор

ФОТО: Тамара со семејството на заслужен одмор

По големиот евровизиски успех, Тамара Тодевска замина на заслужен одмор. Пејачката на социјалните мрежи сподели неколку фотографии од плажа. По повеќе од две недели поминати во Израел далеку од семејството, Тодевска сега секој слободен ден го користи максимално посветена на децата и на сопругот.

Најнови вести

Коронавирус