понеделник, 21. ноември 2022. Вести денес: 0
home Познати

ФОТО: Таа е сопруга на најубавиот холивудски заводник- и по раѓањето на три деца изгледа неверојатно

ФОТО: Таа е сопруга на најубавиот холивудски заводник- и по раѓањето на три деца изгледа неверојатно

Шпанската актерка и манекенка Елса Патаки е најпозната како сопруга на згодниот актер Крис Хемсвор, но и по своите вештини за вежбање и совршената фигура, поради која често ги пополнува насловните страници.

Елса недомна на својот Инстаграм профил сподели видео на кое се гледа додека вежба на плажа во костим за капење кој ги истакнува нејзините заносни облини.

Убавата блондинка често на Инстаграм покажува ефектни вежби кои може да ги правите додека сте на плажа, а нејзините следбеници се прилично изненадени како изгледа таа со оглед на тоа дека родила три деца и има 42 години.

Парот е заедно веќе 9 години и нивната врска важи за една од најстабилните во Холивуд.

 

View this post on Instagram

 

Look forward!/ mira hacia adelante! ?

A post shared by Elsa Pataky (@elsapatakyconfidential) on

Коронавирус