среда, 5. октомври 2022. Вести денес: 159
home Познати

ФОТО: Таа е сон на секој маж, а на жените може да и биде пример!

ФОТО: Таа е сон на секој маж, а на жените може да и биде пример!

Популарната и атрактивна актерка Џесика Алба (39) фотографирана е низ улиците на Лос Анџелес во совршена комбинација, а многумина коментираат дека изгледа феноменално.

Имено, популарната актерка се прошетала во широки фармеки, црна мајчка и карирано сако и со својот стил ги воодушеви сите и предизвика бура на позитивни коментари.

-Ова жена не греши со облекувањето, гласи коментар на нејзина обожавателка.

Во продолжение можете да ги погледнете фотографиите од атрактивната актерка и тоа во каков стил продефилирала низ улиците на Лос Анџелес.

Коронавирус