четврток, 1. јуни 2023. Вести денес: 58
Во живо

Мицкоски во општина Конче во рамките на активноста „Ова е Македонија за сите“

home Познати

ФОТО: Таа е најзгодната баба на светот, Кетрин Зита Џонс доби внука

Тој имал проблеми со законот за дроги и бил во затвор речиси седум години.
ФОТО: Таа е најзгодната баба на светот, Кетрин Зита Џонс доби внука

Камерон, големиот син на Мајкл Даглас и Кетрин Зита Џонс, ги направи дедо и баба.

Партнерката на Камерон, Вивијан Тибс, родила девојче. Сепак, името на детето и други детали не биле соопштени. Камерон има 39 години и е актер.

Тој имал проблеми со законот за дроги и бил во затвор речиси седум години.

Камерон раскажувал дека со нетрпение го очекува раѓањето на нивната ќерка и се надева оти таа ќе стане подобра и ќе и ‘обезбеди добар живот.

Мајкл Даглас има уште две деца – момче и девојка, од Кетрин Зита-Џонс. Дилан има 17 години, а Карис е 14 години.

Актерот, 73, изјави дека е многу возбуден поради прекрасните вести.

Откако светските медиуми ја објавија оваа вест, излегоа и вести за тоа дека Кетрин со сигурност е една од најубавите баби на светот.

Таа има 48 години, а изгледа неодоливо.

Најнови вести