сабота, 10. јуни 2023. Вести денес: 12
home Познати

ФОТО: Таа е единствена кралица на светот која има храброст да облече краток шорц

ФОТО: Таа е единствена кралица на светот која има храброст да облече краток шорц

Кралицата Летиција со ќерките Леонор и Софија, во друштво на кралицата Софија, прошетала по пазарот во Палма де Мајорка.

Згодната шпанска кралица предизвикала вистинско пореметување во издание во какво што досега не е видена. За лежерната прилика се решила за неформален аутфит: комбинација на кратки пантолони и топ без ракави.

Одличниот стајлинг ја покажал нејзината беспрекорна фигура.