среда, 3. март 2021. Вести денес: 68
home Познати

ФОТО: Старлетата го разбесни својот народ- го фотографираше задникот пред споменик на паднати борци

ФОТО: Старлетата го разбесни својот народ- го фотографираше задникот пред споменик на паднати борци

Старлетата Тами Хемброу ја промовира својата линија на гардероба за вежбање и направи неколку рекламни фотографии пред споменот на паднатите борци во Квинсленд.

Споменикот Анзак е посветен на сите австралиски борци, со зборовите „Никогаш нема да ве заборавиме“, а старлетата позираше покрај него истакнувајќи го задникот во прв план, облечена во тесни хеланки од ликра.

Австралиските медиуми биле ужасно разочарани од ваквото непочитување на војниците, додека Тами не се огласила ниту извинила.

 

View this post on Instagram

 

She’ll unease you ♉︎ @loungeunderwear

A post shared by Tammy ? (@tammyhembrow) on

Манекенката освен гардероба за фитнес дизајнира и костими за капење.

 

View this post on Instagram

 

Flash sale for u my loves ?? @saskicollection 20% off tennis collection w code ‘FLASH20’ be quick

A post shared by Tammy ? (@tammyhembrow) on

 

View this post on Instagram

 

?? @ohpolly

A post shared by Tammy ? (@tammyhembrow) on

Коронавирус