недела, 24. октомври 2021. Вести денес: 0
home Познати

ФОТО: Станија си го зголеми задникот!

ФОТО: Станија си го зголеми задникот!

Задницата на Станија Добројевиќ е еден од нејзините главни адути, а таа секогаш гордо изјавува дека тоа е плод благодарение на макотрпните вежби.

Сепак, со последниот видео запис кој што го објави на социјалните мрежи предизвика лавина на коментари дека популарната старлета наводно направила корекции по хируршки пат.

Имено, Станија се сликала пред огледало после тренинг и се пофалила со резултатите од својата истрајност и тренинзи.

Старлетата моментално покрена расправа каја јавноста за тоа дали само вежбањето е причина за нејзиниот физички изглед или пак завршила „под нож“.

Локални избори 2021