четврток, 24. јуни 2021. Вести денес: 0
home Познати

ФОТО: Станија објави селфи, но сите гледаат зад неа – еве кој седеше зад старлетата во луксузниот хотел на Златибор

ФОТО: Станија објави селфи, но сите гледаат зад неа – еве кој седеше зад старлетата во луксузниот хотел на Златибор

Српската старлета Станија Добројевиќ неодамна на својот Инстаграм профил објавила фотографија која сега покрена лавина коментари, но не поради неа која е на фотографијата, туку поради поранешниот претседател на Владата на Република Србија, кој сосема случајно ѝ упаднал во кадар.

Станија во моментов е на Златибор каде ужива со своето момче Марко Марковиќ. Додека престојувале во хотел, старлетата позирала и фотографијата на објавила на Инстаграм.

Имено, постојат и такви кои покрај старлетата го забележале и Радоман Божовиќ кој бил во истиот хотел.

Најнови вести

ЕУРО 2020

Македонија