среда, 12. август 2020. Вести денес: 0
home Познати

ФОТО: Станија и нејзиното момче разголени во кујна – парот повторно провоцира

ФОТО: Станија и нејзиното момче разголени во кујна – парот повторно провоцира

Старлетата Станија Добројевиќ на својот Инстаграм профил споделила фотографија во провокативно издание со своето момче Марко Марковиќ, со кој започна романса во реалното шоу „Задруга“.

Марко и Станија предизвикаа „бура“ на Инстаграм откако се фотографираа разголени во кујната во станот на Станија.

Ова било доволно нејзините следбеници да почнат да оставаат низа коментари.

Коронавирус