четврток, 29. септември 2022. Вести денес: 0
home Познати

ФОТО: Станија ги спушти хеланките и го покажа задникот во танга

ФОТО: Станија ги спушти хеланките и го покажа задникот во танга

Станија Добројевиќ води строга сметка својата форма и за својот изглед. Тоа најдобро може да се забележи и во објавите на своите селфи фотографии што победничката на Фарма ги споделува на својот Инстаграм профил.

Имено, по тренингот во теретана, Станија одлучила да се пофали па ја покажа својата совршена линија, а пред се нејзиниот задник.

Таа секогаш гордо ги истакнува своите атрибути, па предизвикува бројни реакции и коментари од страна на корисниците на социјалните мрежи.

Grow baby grow ? #gymmotivation #gymtime

A post shared by STANIJA DOBROJEVIĆ (@stanijadobrojevic) on

Најнови вести

Коронавирус