понеделник, 24. јануари 2022. Вести денес: 59
home Познати

ФОТО: Српската водителка се најде среде поплавата во Белград – полугола и боса од кола до дома

ФОТО: Српската водителка се најде среде поплавата во Белград – полугола и боса од кола до дома

Српската водителка се најде среде поплавата во Белград каде невремето направи хаос.

Таа мораше боса да излегуваа од автомобилот, накисната и мокра до гола кожа, а сега за тоа сподели фотографии на Инстаграм.

Станува збор за Ана Михајловски која се прослави со водењето на Х-фактор и Операција Триумф.

Најнови вести

Коронавирус