недела, 9. август 2020. Вести денес: 9
home Познати

ФОТО: Српската водителка го тргна завојот и ја покажа раката која автобус и ја откина

ФОТО: Српската водителка го тргна завојот и ја покажа раката која автобус и ја откина

Водителката Деа Ѓурѓевиќ редовно применува физикална терапија за целосно да се опорави од повредите што ги доби во сообраќајната несреќа која се случи во февруари годинава, кога автобус и ја откина раката.

Деа ја објавила фотографијата на Инстаграм без завојот. Изгледа пресреќна.

Коронавирус