петок, 30. октомври 2020. Вести денес: 86
home Познати

ФОТО: Српската водителка Душица добила застрашувачки закани

ФОТО: Српската водителка Душица добила застрашувачки закани

Српската водителка Душица Јаковлевиќ вчера за време на емисијата која ја водела добила закани.

Во пораките кои ги објави Пинк.рс на водителката и се заканувале со физички напад, следење и низа навреди.

-Знаеш, кога ќе те најдам или сретнам…. има да те скршам од ќотек. Душица ќе ме запамтиш кога ќе се видиме, стои во пораката.

 

Коронавирус