четврток, 6. август 2020. Вести денес: 188
home Познати

ФОТО: Српската пејачка топлес на плажа, од погледот ќе се препотите во буквална смисла на зборот

ФОТО: Српската пејачка топлес на плажа, од погледот ќе се препотите во буквална смисла на зборот

Милица Павловиќ е една од најзгодните, а воедно и природни пејачки на Гранд.

Секогаш е во некоја совршена модна комбинација, а овој пат се фотографираше топлес на плажа, без горниот дел од бикинито и направи вистински бум.

Фотографиите се објавени на Инстаграм.

Коронавирус