четврток, 20. јуни 2019. Вести денес: 25
home Познати

ФОТО: Српската пејачка си стави силикони, се покаја па ги извади – сега изгледа вака

ФОТО: Српската пејачка си стави силикони, се покаја па ги извади – сега изгледа вака

Српската пејачка која на јавноста и е позната по учеството во музичкото шоу „Ѕвездите на гранд“ стави силикони, потоа се премисли.

Имено српските медиуми пишуваат дека пејачката Јелена Гербеќ ставила силикони, се премислила па ги извадила.

Таа по овој потег изјавила дека ужива во она што и го дала мајка природа и дека нема подобро од тоа, погледнете.

 

View this post on Instagram

 

💚

A post shared by Jelena Gerbec (@gerbejeka) on

Најнови вести