понеделник, 21. јуни 2021. Вести денес: 142
home Познати

ФОТО: Српската пејачка се сончаше во својот двор – мажите се препотуваа од глетката

ФОТО: Српската пејачка се сончаше во својот двор – мажите се препотуваа од глетката

Српската пејачка Александра Младеновиќ се сончаше во дворот во костим за капење, а фотографија од нејзиното уживање објави на Инстаграм.

„Сончање во мојот двор“, напиша таа во опис на фотографијата, а на лицето немала ни грам шминка.

 

View this post on Instagram

 

Follow your dreams ??❤

A post shared by Aleksandra Mladenovic (@aleksandra_mladenovic_) on

Оваа нејзина храброст според многумина ја чинело стотици коментари за нејзиниот секси изглед и тело од милион долари.

 

View this post on Instagram

 

If only you were here ?

A post shared by Aleksandra Mladenovic (@aleksandra_mladenovic_) on

Инаку пејачката тврди дека на неа се е природно, погледнете.

 

View this post on Instagram

 

Sunbathing in my garden ???

A post shared by Aleksandra Mladenovic (@aleksandra_mladenovic_) on

Најнови вести

ЕУРО 2020

Македонија