понеделник, 23. ноември 2020. Вести денес: 107
home Познати

ФОТО: Среди зима таа ужива на плажа – Татјана во костим за капење доби само пофалби

ФОТО: Среди зима таа ужива на плажа – Татјана во костим за капење доби само пофалби

Македонската презентерка на вести, Татјана Стојановска, ужива во Нов Зеланд.

Таа објави фотографии на социјалните мрежи на кои доби многу коментари.

На фотографијата водителката носи пристоен костим за капење и црни очила за сонце, додека во раката држи камења кои ги собрала на плажа.

Пријателите и оставија многу коментари за објавите и и’ посакаа да се изнаужива во убиавините на Нов Зеланд по долгиот пат.

Коронавирус