недела, 2. април 2023. Вести денес: 37
home Познати

ФОТО: Сораја го облече бикинито, мажите останаа со подотворена уста

ФОТО: Сораја го облече бикинито, мажите останаа со подотворена уста

Сораја Вучелиќ смета дека не смее да биде запоставена па повторно направи хаос на Инстаграм.

Старлетата откако претходно уживаше на бреговите во Црна Гора сега се реши да замине подалеку и моментално престојува на Азурниот брег, а судејќи според нејзините објави на социјалните мрежи таа навистина ужива во луксузот.

Нејзината последна фотографија во која ги истакна големите гради собра неколку илјади лајкови и стотици коментари веднаш по објавувањето.

Сораја последниов период стана актуелна по нејзината венчавка и скапите поклони кои ги добива како скапа торба Шанел, но и луксузни автомобили Ферари Ламбурџини од 200.000 евра.

Најнови вести