петок, 20. мај 2022. Вести денес: 0
home Познати

ФОТО: Сораја без долна облека во елитен хотел, ова парче облека таа мисли дека е фустан

Кога таа се појави на забава во елитен белградски хотел, сите останаа со отворени усти.
ФОТО: Сораја без долна облека во елитен хотел, ова парче облека таа мисли дека е фустан

Познатата старлета Сораја секогаш изгледа провокативно, но многу често нејзините комбинации се вулгарни.

Кога таа се појави на забава во елитен белградски хотел, сите останаа со отворени усти.

Само таа може да облече ваков фустан. Всушност, ова не е ниту фустан, туку парче облека кое го носи без гаќички и градник.

Не е спорно дека е згодна, но оваа комбинација не прилега никому.

Најнови вести

Коронавирус