вторник, 25. јануари 2022. Вести денес: 1
home Познати

ФОТО: Сорај едвај вози од преголемите силикони

ФОТО: Сорај едвај вози од преголемите силикони

Српската старлета Сораја на Инстаграм  ја следат многу луѓе, а таа често објавува провокативни фотографии и видеа, но често знае да се пофали и со луксузна гардероба, чевли, ташни и автомобили.

Овојпат Сораја спои две во едно, објави фотографија од скап и луксузен автомобил ги стави огромните гради во преден план.

„Една без филтер и без шминка“ напиша Сораја.

Не требаше долго време за Сораја да добие куп коментари и лајкови на оваа објава, а еден од коментарите гласи“ Добри воздушни перничиња“пишува во коментар.

 

 

View this post on Instagram

 

One without make-up and filters ??? ?‍♀️

A post shared by Sara (@sorajavucelic) on

Коронавирус