петок, 29. јули 2022. Вести денес: 24
home Познати

ФОТО: Сопругата на Меси се соблече во бикини и многумина остави со подотворени усти

ФОТО: Сопругата на Меси се соблече во бикини и многумина остави со подотворени усти

Аргентинскиот фудбалер кој настапува за францускиот ПСЖ, Лионел Меси со својата сопруга Антоанела Рокуцо ужива на шапнскиот остров на лудилото Ибица.

Папараците ги следат нивните стапки, па лежењето на скапата јахта не остана незабележано. Брачниот пар се сончаше, се капеше, а папараците само кликнаа …

А потоа жешката Антонела се сврте и ги почести фоторепортерите со волшебната задница. Таа за овој сончев ден на Ибица избра тангa костим за капење.

Папараците ги следат нивните стапки, па лежењето на скапата јахта не остана незабележано. Брачниот пар се сончаше, се капеше, а папараците само кликнаа …

А потоа жешката Антонела се сврте и ги почести фоторепортерите со волшебната задница. Таа за овој сончев ден на Ибица избра тангa костим за капење.

Коронавирус