вторник, 13. септември 2022. Вести денес: 150
home Познати

ФОТО: Сопругата на Борко Ристовски откри чија копија е синчето

ФОТО: Сопругата на Борко Ристовски откри чија копија е синчето

Во февруари 2018 година, Борко Ристовски и неговата сега веќе сопруга Николина ставија потпис во матично и запливаа во брачните води.

Борко и Нина уживаат во својата семејна идила, а нивната радост и среќа ја зголемува синчето Душан кое име една ипол година.

На социјалните мрежи често знаат да споделат дел од нивниот приватен живот и да покажат како уживаат.

Деновиве, Нина откри на кого личи нивниот син. Велат дека ќерките најчесто личат на татковците, додека синовите на мајките, а ова испадна точно и кај Нина и Борко.

Имено, Нина на „Инстаграм стори“ објави колаж од фотографија кога таа била мала и фотографија од Душан, па покажа дека Душан е копија на мама.

Вистина.мк

Коронавирус