петок, 29. септември 2023. Вести денес: 0
home Познати

ФОТО: Сопругата на Борко Ристовски го покажа трудничкото стомаче

ФОТО: Сопругата на Борко Ристовски го покажа трудничкото стомаче

Македонскиот ракометен голман Борко Ристовски и неговата сопруга Николина го очекуваат своето прво дете. Тие неодамна открија дека станува збор за момче и дека ќе се вика Душан.

Николина по повод Денот на жените 8-ми март објави интересно селфи со разголеното трудничко стомаче со кое им го честиташе празникот на сите жени.

„Среќен меѓународен ден на жената на сите неверојатни жени на овој свет!

Секој ден е твој ден, зашто си толку силна и важна и убава и достојна Уживај, сакај се себе си и биди горда на се низ што минуваш. Сакам да ви посакам среќен ден на жената, особено на сите вистински мајки на овој свет. Вие сте суперсили, сигурно!“ – напиша таа.

Најнови вести